Xhensila flet për rikthimin në muzikë, zgjërimin e familjes dhe biznesin

Date:

Materiale të shumta dhe të ftuar “VIP” ishin pjesë e kësaj episode, shkruan lajmi.net

Njëra nga mysafiret në “Mirage” ishte edhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj.

Rikthimi në muzikë, zgjërimi i familjes dhe biznesi ishin detajet që ndau Xhensila për shikuesit e emisionit.

E për ti kuptuar këto ndiqeni materialin më poshtë: