Rina Balaj poston foto nga matura, zbulon se ishte përgaditur pa ndihmën e askujt

64

Ajo merr vëmendje edhe me postimet e saj, shkruan lajmi.net.

E së fundi vëmendje mori me një postim të para shumë vitesh.

Si rrallë herë, Balaj ka postuar një fotografi nga luku i saj në mbrëmjen e maturës.

Me flokë të shkurta, një fustan që i zbulonte këmbën dhe me dekolte të hapur, vihet re se stili i saj ka qenë i tillë që në moshën 18 vjeçare.

Unike dhe në formë të mirë, artistja zbuloi tutje se ajo i ka bërë e vetme modelin e tillë të flokëve, thonjtë si dhe grimin, duke theksuar se ishte hera e parë për të, por ja që ia kishe dalë./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here