Bora dhe Donaldi kapen sërish “mat”, kësaj radhe në një qendër tregtare

70

Jeta e tyre private çdo herë është në qendër të vëmendjes së publikut dhe mediave rozë, shkruan lajmi.net.

Vetëm para pak ditësh dyshja janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrit, rrugëve të Italisë.

E së fundi sipas një imazhi të siguruar nga “Revista Who”, dyshja shihen në një qendër tregtare.

Edhe pse ishin munduar të maskohen me veshje, e maskat e vendosura në fytyrë, Bora dhe Doaldi vërehen qartë se po qëndrojnë bashkë jashtë vendit.

Ndryshe kujtojmë që në eventin që e organizoi disenjatori Valdrin Sahitit dyshja u panë mjaftë të afërt me njëri tjetrin./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here