“Unë e di kush je ti!” Mozzik “shpërthen” në rrjetet sociale, pendohet dhe e fshinë

59

Së fundi reperi ka thumbuar dikë në rrjetet sociale, por më vonë është penduar dhe e ka fshirë statusin, shkruan lajmi.net.

Ditën e sotme ai ka habitur jo pak pasi në një status në Instastory shkroi: “Unë e di kush je ti”.

Statusi i siguruar nga “Panorama Plus” ka qëndruar vetëm disa minuta në llogarinë zyrtare të tij në këtë aplikacion pasi më vonë është penduar dhe e ka fshirë.

Nuk dihet se kë po thumbon Mozzik por dukshëm ky status ishte një mesazh i koduar, dhe drejt kujt nuk e dimë.

Reperi është përfolur vazhdimisht për një rikthim me ish partneren e tij Loredana.

Kjo e fundit ndodhet këto ditë në Shqipëri, ku thuhet se po xhiron një videoklip me Noizyn./Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here