Asistim fenomenal nga Messi! Argjentina kalon në avantazh ndaj Italisë

Date:

Ishte Lionel Messi që e kreu pothuajse krejt punën, për t’ia servuar një asist Lautaro Martinezit i cili, në portën bosh, e çoi topin në rrjetë.

Aktualisht po luhet pjesa e parë e sfidës dhe ende ka kohë edhe për gola të tjerë.

Më poshtë gjeni golin e Lautaros. /Lajmi.net/

 

 

The post Asistim fenomenal nga Messi! Argjentina kalon në avantazh ndaj Italisë appeared first on Lajmi.net.