Broja iu rikthehet stërvitjeve

Date:

Lojtari rezultoi me COVID-19, mirëpo tani ka dalë negativ në testin e bërë së fundi dhe duket gjithçka në rregull me të, transmeton lajmi.net.

Ai së fundi postoi një foto në rrjetin social, Instagram, teksa shihet që ka veshur fanellën e Chelseas, në fushën e stërvitjeve.

Shqipëria do të ketë ndeshje të rëndësishme në këtë cikël përballjesh të muajit qershor.

Mbetet të shihet nëse do t’ia dalë të korrë suksese në këtë kampanjë. /Lajmi.net/