“Gabimi”, Blunt & Real publikojnë këngën e re

Date:

Kjo këngë titullohet “Gabimi” dhe teksti është shkruar nga dy artistët, shkruan lajmi.net

Kënga është vizualizuar edhe me klip, ku të dy artistët vijnë me një paraqitje mjaft me stil.

Ky projekt muzikor mund të gjendet edhe në kanalin zyrtar në Youtube.   /Lajmi.net/

The post “Gabimi”, Blunt & Real publikojnë këngën e re appeared first on Lajmi.net.