Rastësi? Nora Istrefi dhe e dashura e re e Robertit, kanë të njëjtin tatuazh në pjesën e njëjtë të trupit

Date:

Ai ka zbuluar se është në lidhje me modelen shqiptare, Laureta Maqedonci, shkruan lajmi.net.

Ndërsa pasi ai zbuloi lidhjen e re u raportua në media se raporti i tij me ish partneren, njëherit këngëtaren, Nora Istrefi, ka pësuar krisje.

Kjo pasi menjëherë pas këtij lajmi ata nuk ndjekin më njëri-tjetrin në ‘Instagram’.

Por nuk e dinim që Nora dhe e dashura e re e Robertit kanë një detajë të përbashkët.

Ato kanë të njëjtin tatuazh dhe në të njëjtën pjesë të trupit.

Në pjesën e krahut këngëtarja dhe modelja kanë tatuazh një revole.

Kjo mund të jetë thjesht një rastësi tejet interesante./Lajmi.net/