Formacionet zyrtare: Belgjika – Holanda

59

Belgjika dhe Holanda do të përballen me njëra-tjetrën në ndeshjen e parë në kuadër të Ligës së Kombeve.

Të dy kombëtaret synojnë fitoren në këtë takim.

Mbetet të shihet pas 90 minutave se cili ekip do të arrijë të realizojë synimet e tyre.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për ndeshjen e cila fillon në orën 20:45.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here