Gold Ag lanson këngën e re

Date:

Kënga titullohet “Top tu baft pushka” dhe tekstin e ka shkruar vetë këngëtari, shkruan lajmi.net.

Ky projekt muzikor është dedikim për dëshmorin Selmon Dukaj, i cili ra në altarin e lirisë më 3 qershor të vitit 1998.

Ky projekt muzikor është i shoqëruar edhe me videoklip.

Kjo këngë mund të gjendet në kanalin zyrtar të Youtubes.   /Lajmi.net/

The post Gold Ag lanson këngën e re appeared first on Lajmi.net.