Kejvina mbushi 27-vjet, ndan fotografi provokuese nga festa e ditëlindjes

52

Urime të shumta mori modelja nga të afërmit e saj dhe fansat, shkruan lajmi.net

E mbrëmë me rastin e ditëlindjes bukuroshja organizoi një festë me miket e saja.

Sipas pamjeve të shpërndara në ‘Instagram’-in e saj,  Kejvina shihej e veshur me një set bikinesh, të cilat ia ekspozojnë format trupore. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here