KONCERT SPEKTAKOLAR SOT NË SHKUP: Dafina, Ledri, 3 Dots & Bardhi

80

Sot sheshi Skënderbeu në Shkup do të mirëpres yjet e estradës shqiptare nga të cilët do të elektrizohet e gjithë Çarshia e Shkupit.

Dafina, Ledri, Three Dots dhe Bardhi do të performojnë në festën e BDI-së, parti kjo e cila feston 20 vjetorin e themelimit.

20 vjet bashkë!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here