Pamje nga festa “e çmendur” e ditëlindjes së Kejvina Kthellës

63

Urime të shumta mori modelja nga miqtë dhe fansat e saj, shkruan lajmi.net

Ndërsa siç duket për ditëlindjen modelja ka organizuar një festë me mikeshat e saja.

Këtë e ka bërë të ditur shoqja e saj, Arta Elezaj përmes një InstaStory.


“Le të fillojë festa”, ishte mbishkrimi i modeles.

Ndryshe kujtojmë që Arta dhe Kejvina ndajnë shpesh imazhe të ndryshme në rrjete sociale nga udhëtimet e tyre dhe pushimet.  /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here