Tetova sot kryeqendër, Koncert Spektakolar në sheshin Iliria

Date:

Pas koncertit madhështor në Shkup në të cilin Dafina Zeqiri, Ledri Vula, Three Dots dhe Bardhi krijuan atmosferë të zjarrtë, në rradhë është koncerti në Sheshin Iliria në Tetovë.

Bashkimi Demokratik për Integrim ka ftuar të gjithë qytetarët nga Likova e deri në Strugë të bëhen pjesë e atmosferës festive në Tetovë me rastin e shënimit të 20 vjetorit të saj, ku sot (04.06.2022 – E Shtunë) në ora 20:30 do të performojnë Tayna, Nora, Kida, Ghetto, Lumi B dhe S4MM.