Moderatorja Blerona Zeqiri ndahet nga i dashuri?

Date:

Ajo shprehej mjaft e lumtur dhe e përmbushur, shkruan lajmi.net

Mirëpo moderatorja befasoi me postimin e fundit në rrjetin social Instagram.

“Të gjitha zonjat beqare”, ishte mbishkrimi i Blerones. /Lajmi.net/

The post Moderatorja Blerona Zeqiri ndahet nga i dashuri? appeared first on Lajmi.net.