Ish banorja e “BBV” vishet si nuse, mahnit me dukjen e saj

Date:

Blogerja shqiptare, u bë e njohur për publikun pasi mori pjesë në “Big Brother VIP”, shkruan lajmi.net.

Gjatë qëndrimi të saj në atë shtëpi ajo gjeti dashurinë e jetës, duke u lidhur me Dj e njohur nga Kosova, DJ PM.

Lidhja e tyre po vazhdon edhe jashtë dhe duken shumë të lumtur.

Së fundmi Sarah është shfaqur me një fustan të bardhë, ku po duket si një engjëll.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, dhe shfaqet tejet frymëzuese për vajzat rreth ideve të veshjeve./Lajmi.net/

The post Ish banorja e “BBV” vishet si nuse, mahnit me dukjen e saj appeared first on Lajmi.net.