6 vite pas, “pajtohen” Sinan Vllasaliu e Robert Berisha?

Date:

Fiks në vitin 2016 ata kishin vendosur t’i ndanin rrugët e tyre, shkruan lajmi.net.

Roberti u shkëput nga Sinanin duke vazhduar karrierën e tij si solo këngëtar.

Nga ajo kohë dyshja nuk janë parë asnjëherë bashkë dhe në rrjetet sociale nuk e ndjekin njëri-tjetrin.

Por, veprimi i fundit i Robertit ngjalli dyshime te fansat rreth raportit të tyre.

Në llogarinë e tij në ‘Instagram’, Robert Berisha ka shpërndarë në projektin e fundit të Sinanit, duke etiketuar edhe vetë këngëtarin, por që ky i fundit nuk e ka ripostuar./Lajmi.net/