Fifi tregon gjendjen e saj emocionale: Faleminderit Zot, unë mund t’i përballoj furtunat e forta

Date:

Ajo është mjaft e dashur për publikun dhe është mjaft e kërkuar në koncerte, shkruan lajmi.net.

Përtej kësaj ajo është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, ku edhe poston imazhe të ndryshme nga projektet dhe përditshmëria e saj.

Duke qenë një këngëtare që shpesh herë përballet edhe me kritika të ndryshme, së fundmi ajo tregoi se si po ndihet emocionalisht.

Ajo ka shkruar se është një falënderuese ndaj Zotit dhe sprovave që ia vë duke u shprehur se është e fortë dhe i përballon të gjitha.

Ndrysh ajo ditë më parë pati reaguar rreth kritikave që ajo pranon nga publiku për lidhjen e saj me Adis Patushin./Lajmi.net/