Bëhet nënë për herë të parë ish-konkurrentja e “Për’Puthen”

Date:

Mirëpo së fundmi Aristela është bërë nënë për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ajo përmes një InstaStory.

Ndryshe kujtojmë që Aristela e mbajti shumë private lidhjen e saj dhe periudhën e shtatzënisë. /Lajmi.net/