Don Xhoni shfaq jetën e tij luksoze në Drenicë

Date:

Përveç aspektit profesional, artisti është mjaft aktiv edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi në një InstaStory ai e shfaqi jetën e tij luksoze në vendbanimin e tij në Drenicë.

Në këtë imazh shihet shtëpia dhe veturat të tipit Range Rover dhe Mercedes.

Ndryshe, kujtojmë se këto kohë që artisti u komentua mjaft shumë për jetën personale pas ndarjes nga ish-modelja ruse.   /Lajmi.net/