Adisi shfaq shenja xhelozie publikisht ndaj Fifit

Date:

Prej publikimit të lidhjes dyshja shpesh herë kanë ndarë imazhe të ndryshme pranë njëri tjetrit, shkruan lajmi.net

E së fundmi një postim i Fifit ka bërë që Adisi të shfaq shenja xhelozie dhe publikisht ti kërkojë asaj ta fshijë foton.

“Hiqe kaq po të them. Apo s’je dhe me të verdha!”, ishte komenti i Adisit.

Ndryshe kujtojmë që Fifi i ka dedikuar edhe këngë biznesmenit. /Lajmi.net/