Ky është komenti epik që Mozzik i bëri Taynas

Date:

Artistët xhirimet e videokipit po i bëjnë  në Turi dhe tash e sa ditë po qëndrojnë atje, shkruan lajmi.net

Së fundmi Tayna në rrjetin social Instagram ka publikuar një imazh të saj.

“Ai më thirr ‘bad gyal”, ishte mbishkrimi i artistes.

Ndërsa në këtë imazh vëmendje mori komenti i mikut të saj rep-artistit Mozzik.

“Kush ai, ai, ai? Ceke me emër”, ishte komenti i Mozzik.   /Lajmi.net/