Vildane Zeneli shfaqet provokuese në imazhet e fundit

Date:

Shpesh herë, postimet e modeles marrin vëmendjen e publikut dhe mediave, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Vildanja është shfaqur mjaft provokuese në InstaSory-n e fundit.

Në këtë imazh modelja është shfaqur me bikini dhe ka vënë në pah format tërheqëse të trupit të saj.   /Lajmi.net/