A do të kthehen të jetojnë në Kosovë? Përgjigjet futbollisti Florent Hadërgjonaj

Date:

E kjo për shkak të dasmës që ai e organizoi këtë jave, shkruan lajmi.net

Florenti për emisionin “Mirage” foli rreth dasmës dhe planeve për të ardhmen.

Ndër tjerash ai tregoi se a do kthehet që të jetojë në Kosovë.

Për ta kuptuar këtë ndiqeni materialin:

The post A do të kthehen të jetojnë në Kosovë? Përgjigjet futbollisti Florent Hadërgjonaj appeared first on Lajmi.net.