Dorina shtatzënë? Futbollisti Hadërgjonaj tregon se a po bëhet baba

60

Detaje nga dasma e futbollistit Florent Hadergjonaj është njëri nga materialet e kësaj episode, shkruan lajmi.net.

Florenti në emisionin “Mirage”, foli rreth dasmës dhe njohjes me bashkëshorten e tij.

Ndër tjerash ai tregoi se a po bëhet baba.

Për ta kuptuar se a po bëhet futbollisti baba shikoni videon më poshtë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here