Mes Norës dhe Erës, ja kë zgjedh Robert Berisha

58

Intervista ekskluzive dhe të rejat e fundit nga shoubizi ishin pjesë e këtij edicioni, shkruan lajmi.net

Edhe këtë javë u transmetua rubrika “Kë Zgjedh”, ku protagonist ishte këngëtari Robert Berisha.

Roberti u detyrua të bënte zgjedhjen e tij për disa nga fytyrat publike dhe personat e tij të dashur.

Berisha, u pyet edhe se kë zgjedh mes Norës dhe Erës.

Përgjigjen për këtë e kuptoni në materialin e përgatitur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here