Formacioni i mundshëm i Kosovës për ndeshjen ndaj Greqisë

67

Dardanët synojnë fitoren për t’u barazuar me pikë me kombëtaren helene, shkruan lajmi.net.

Në këtë ndeshje, Alain Giresse do të ketë disa mungesa dhe pritet të bëjë përsëri eksperimente, sidomos në mbrojtje.

Në anën tjetër, edhe mesfusha vuan si pasojë e mungesës së Ibrahim Dresevic.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionin e mundshëm të Kosovës, për ndeshjen ndaj Greqisë. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here