Leart Paqarada me një mesazh përmes Instagram, derisa po luhet Greqi – Kosovë

59

Mbrojtësi i majtë, Leart Paqarada po përcjell një mesazh për stafin teknik të Kosovës, por edhe FFK-në.

Gjatë kohës sa po zhvillohet ndeshja Greqi – Kosovë, Leart Paqarada ka bërë një postim në Instagram, përcjell lajmi.net.

Kosovari ka paraqitur televizorin e tij ku shihet duke parë ndeshjen.

Ky mund të jetë një mesazh se zemra e tij është me Dardanët dhe është i penduar për refuzimin e ftesës, në kohën e Bernard Challandes. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here