“Nuk do iu mbaja anën disa personave aty”, Sheila rrëfen eksperiencën në Big Brother

75

Së fundmi në “Mirage”, ajo foli hapur rreth eksperiencës së saj në “BBV”, shkruan lajmi.net.

Kujt nuk do ia mbante anën Sheila dhe si e përshkruan ajo eksperiencën brenda këtij spektakli?

Këtë kuptojeni në materialin e përgatitur nga “Mirage”. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here