U përfol se është shtatzënë, Enca Haxhia flet për herë të parë

62

E së fundi ajo u përfol për një shtatzani të parë, shkruan lajmi.net.

Gjithë kjo nisi nga një foto të publikuar nga ajo teksa mbante dorën tek barku.

Mirëpo, ndaj këtyre lajmeve të rrejshme ka reaguar vet këngëtarja.

Ajo postoi një artikull të një portali duke thënë që edhe pesë vite nuk ka në plan të mbes shtatzënë.

“Edhe nja 5 vite se kam ne mend. E vetmja pritje ime e ëmbël eshte per këngën dhe pushimet e rradhes”, shkroi ajo./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here