Fejohet futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Idriz Voca

56

Mesfushori i ekipit italian Cosenza, i ka propozuar partneres së tij, Anete Meier, e cila njihet si blogere, shkruan lajmi.net.

Lajmin për fejesë e kanë bërë pikërisht vetë çifti.

Ata kanë ndarë foto nga propozimi i futbollistit në profilet e tyre në rrjete sociale.

“Ajo tha po”, ka shkruar Voca në ‘Instagram’.

Derisa të shumta kanë qenë urimet nga ana e familjarëve dhe miqve./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here