U ndanë apo jo? Mikela i jep fund kësaj dileme

Date:

Me disa veprime në rrjetet sociale, u përfol që edhe lidhja e tyre ka marrë fund, shkruan lajmi.net.

Mirëpo, veprimi i fundit i Mikelës lë të kuptohet se kjo nuk është aspak e vërtetë.

Ajo ka postuar dy storje në ‘Instagram’,  ku në njërën shihet duke pirë kafe nën shoqërinë e Erionit, ndërsa tjera në makinë me të.

Ata duket se janë duke e shijuar ende njohjen e tyre dhe po kalojnë momente të bukura bashkë.

Ndryshe ky çift pothuajse është i vetmi që i ka mbijetuar daljes nga programi deri në këto momente./Lajmi.net/