Sot mësohen kundërshtarët e skuadrave kosovare për ndeshjet në Evropë

56

Sot, më fillim nga ora 13:00, skuadrat kosovare në futboll do t’i mësojnë kundërshtarët e tyre në garat evropiane.

Siç dihet, Superliga e Kosovës ka tri ekipe përfaqësuese në këto kompeticione, transmeton lajmi.net.

Për Ballkanin, kundërshtarë të mundshëm janë: Malmo, Bodo Glimt, HJK, The New Saints dhe Zalgiris.

Ndërsa Gjilani, Drita dhe Llapi mund të përballen me kundërshtarët e dhënë më poshtë. /Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here