Cikalleshi bëhet baba, ky është emri që i vendosi djalit

Date:

Këtë e ka bërë të ditur vetë futbollisti shqiptar, shkruan lajmi.net.

Cikalleshi me anë të një postimi në profilin e tij të ‘Instagramit’, ka njoftuar ardhjen e djalit të tij.

Ai ka vendosur t’ia vë një emër të veçantë djalit të tij.

“Mirë se erdhe djali im Lion. Qofsh i shëndetshëm dhe i hajrit.”, ka shkruar ai në ‘Instagram’./Lajmi.net/