Atdheu do të largohet nga Shqipëria? Këto janë planet e tij

Date:

Në episoden e radhës pjesë e emisionit ishte edhe ish-protagonisti i sezones së dytë të “Për’Puthen” Atdhe Xharavina, shkruan lajmi.net

Për “Mirage” Atdheu foli rreth jetës personale dhe asaj profesionale.

Ai foli edhe planet për të ardhmen, ku tregoi se a do largohet edhe nga Shqipëria.

Për ta kuptuar këtë ndiqeni materialin e plotë: