Një rrëfim ndryshe: Mirage zbulon arsyen pse Atdheu nuk u rikthye në Për’puthen?

Date:

Pas pjesëmarrjes në këtë spektakël ai mori vëmendjen e publikut dhe mediave rozë, shkruan lajmi.net

U komentua për lidhje të shumta, miqësi e shumëçka tjetër.

E sot ekskluzivisht Atdheu në “Mirage” vjen me një rrëfim ndryshe.

Për më shumë shikoni videon: