Cllevio thyen rregullat edhe në burg, hyn “Live” në Instagram

Date:

Ai ndodhet prej disa ditësh pas hekurave pasi theu masën e sigurisë “arrest shtëpie”, pas përleshjes së bujshme që pati me Noizyn.

E videoja, ku Cllevio bisedon me një vajzë po bën xhiron e rrjetit, ku tregon disa vargje të këngës së re që ka krijuar.

@cllevio_viking_

Cllevio futet live me buzen nga burgu i fiert.Tregon nje pjes nga kenga e re dhe thot per sajmir tahir qe ka frik nga kakamat e vlores #cllevio #live #nga #burgu #fierit #viral

♬ original sound – Cllevio Serbiano

E më pas, në një postim, ai falënderon shokët e qelisë pasi e kanë pritur si “Personalitet Ganggo”.  /Reporteri/