Pas “Sunny Hill” rikthehet edhe “Beer Fest”, në këto ditë do të zhvillohet

72

“Beer Fest” do të mbahet në Prishtinë me datë: 12,13 dhe 14 gusht, transmeton lajmi.net.

Organizatorët e “Beer Fest” kanë bërë të ditur se shumë shpejt do të jepen edhe informacione të tjera lidhur me organizimin.

Kurse festivali “Sunny Hill” do të mbahet me 4,5,6 dhe 7 gusht.

Që të dy festivalet janë anuluar gjatë javës së kaluar./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here