Thaçi: Ziadin Sela iku në momentet më të mira të PDSH, po dështon dhe nuk arrinë ta fitojë BDI-në

Date:

Kreu i PDSH-së në emisionin Klan Debat tha se:

”Ata që ikën nga PDSH-ja si Imer Selmani, Ziadin Sela e tjerët, ka shumë vite që po mundohen ta mundin BDI-në por nuk munden sepse ju e dini që ata kur ikën nga ne më akuzonin se nuk mund të fitojmë dhe tani çfarë po ndodh? Ata iknin dhe tradhtonin në momentet më të forta të PDSH-së” – tha Thaçi