Do të mendoheni dy herë nëse është ajo, kur të shihni fytyrën e Loredanës pa makeup

Date:

Reperja kosovare me famë ndërkombëtare, Loredana në secilën dalje të saj kujdeset të shfaqet e kuruar deri në detajin e fundit, shkruan lajmi.net.

Krahas luksit të madh që posedon, atë e kemi parë me grim si dhe duke mos lënë anash editimin e fotografive.

Në një imazh të cilin e ka shkrepur së fundmi ku shihet pa pikë grimi, ajo u shfaq krejt ndryshe nga ato që i publikon në rrjetet sociale.

Përveç grimit që bën mrekulli, vërejmë se ajo përdorë edhe programin “FaceApp” me të cilin e zbukuron vetën dhe më shumë.

Loredana nuk është e vetmja që dëshpëron me pamjen e saj jashtë ‘Instagramit’./Lajmi.net/