E veshur firmato, Arta Nitaj vë në pah linjat e saj trupore

Date:

Ajo është në qendër të vëmendjes me secilin postim të saj, shkruan lajmi.net.

Madje ajo komentohet shumë edhe për pushimet e saj luksoze, në vendet më me zë në botë.

Së fundi ajo ka postuar disa imazhe nga pushimet në Itali ku janë vënë fokus linjat e saj trupore.

Dukjen ajo e përshtati me sandale ‘Louis Vuitton’, ndërsa flokët e gjata i la prapa supeve me dy gërsheta përpara.

“Lumturia është aq e bukur”, shkruan Arta në mbishkrimin e fotografive.

Modelja ishte pjesë e klipit të Dafinës dhe Kidës “Luje belin”, ku u komentua shumë për dukjen e saj e cila nuk përshtatej edhe aq me atë në ‘Instagram’./Lajmi.net/