Mozzik publikon imazh me Edi Ramë, e quan strateg të madh e të mençur

Date:

Mozzik shumë herë ka treguar simpatinë që ka për partitë politike dhe figura të ndryshme, shkruan lajmi.net

Së fundi, krijuesi i shumë hiteve ka ndarë një imazh me kryeministrin shqiptar Edi Rama.

“Mendimet e pëlqimet për njerëzit në politikë gjithmonë i kemi të llojllojshëm. Por strateg më të madh e të mençur se Edi Rama të paktën gjenerata ime se ka mbërritur: Që thonë do pleq i përpiktë”, ishte mbishkrimi i Gramosit. /Lajmi.net/