“Dasëm sot, do martohem”, Ronela Hajati habit me postimin e saj të fundit e veshur me vello të zezë

Date:

Pas pjesëmarrjes në ‘Eurovision”, ajo është përqëndruar tek vera duke sjellë këngë të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi ajo ka nisur xhirimet e klipit të ri, ku duket se do të ketë edhe dasëm të inskenuar.

Ajo ka ndarë video në ‘Instagramin’ e saj nga kjo skenë e videoklipit teksa po xhirohet.

“Dasëm sot, do martohem”, dëgjohet të thotë Ronela në video.

Ajo çfarë ra shumë në sy ishte se Ronela dhe të ftuarit ishin të veshur të gjithë me të zeza./Lajmi.net/