Fifi me lot në sy reagon ndaj deklaratave të gazetares shqiptare

Date:

Ajo ka thënë se ndjehet e neveritur nga postimi i Fifit, shkruan lajmi.net

“Mirëmëngjesi Fifi unë jam Zhaklin Lekatari, jam gazetare dhe sot u zgjova e neveritur nga deklaratat e tua. Mua nuk më intereson shumë se çfarë bën ti në jetën tënde me sa njerëz ke bërë seks, ajo që mua më intereson është që audiencën dhe hapësirën tënde ta përdorësh për mirë, jo ta përdorësh duke i mësuar vajzave të vogla që ato duhet ta ruajnë veten për një person. Nëse ti do ta ruash veten për një person sepse mendon që vlerën ty ta jep ai person, bën mirë ta mbash për vete dhe jo të promovosh budallallëqe të tilla. U zgjova dje në mëngjes me Harry Styles që ndihmonte një ndjekësin e tij që të bënte ‘coming out’, sot zgjohem me Fifin e cila na tregon që duhet ta ruajmë veten për një burrë”,  tha Zhaklina

E pas kësaj deklarate reagoi Fifi me anë të një video-live në ‘Instagram’, ku u sqarua me lot në sy se ka nevojë për energji pozitive.

“Thjesht kom shkruar për dashnin se kom ofendu kërkon, as si kom bërë kërkujt diçka tjetër, as se kom lëndu dikon, thjesht jam merr me ndenjen time”, tha ajo.

Gjithashtu ajo pati një kërkesë për gazetaren.

“A e di unë lexoj çdo dit çdo gjë.. “O Adis si ka mundësi që e more këtë kurv, “Ruju se po i bien të lig..”. O Zhaklina a mundesh me u merr me këta njerëz ti”, ishte kërkesa e Fifit ndaj Zhaklinës me lot në sy. /Lajmi.net/