“Heart attack” apo “Pare” qytetarët tregojnë se cilin bashkëpunim pëlqejnë më shumë

46

E në të njëjtën ditë e të njëjtën orë edhe Tayna, Butrint Imeri e Mozzik lansuan projektin e tyre muzikor të titulluar “Pare”, shkruan lajmi.net

Këngët sa i përket klikimeve në kanalin zyrtar të Youtubes po qëndrojnë njëjtë me njëra tjetrën.

Mirëpo cilën prej këtyre dy këngëve e pëlqejnë qytetarët më shumë dhe pse, këtë e kuptoni në rubrikën “Vox Pop”:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here