Diona Fona shfaqet “hot” në fotografitë e fundit nga plazhi

Date:

Këngëtarja këtë e ka bërë të ditur përmes postimeve të ndryshme në rrjetin social Instagram, shkruan lajmi.net

Në këto fotografi Diona është shfaqur mjaft atraktive duke pozuar me bikini.

Imazhet e Dionës u pëlqyen mjaft shumë nga fansat ku mori pëlqime dhe komente të shumta. /Lajmi.net/