Ja si duken Dafina Zeqiri dhe Dj Geek pas pijes së dytë

Date:

Nga imazhet e publikuara duket hapur që dyshja këto pushime po i shijojnë jashtë vendit, shkruan lajmi.net

E një “InstaStory” e çiftit mori vëmendjen e publikut dhe mediave rozë.

“Pas pijes së dytë” ishte mbishkrimi i Dj Geek në imazhin ku ata shiheshin të lumtur pranë njëri tjetrit.

Rikujtojmë se çifti ka kohë që janë duke e shijuar lidhjen e tyre. /Lajmi.net/