Ministri Peci me bashkëshorten në dasmën e Arbër Zenelit, ja çka thanë për “Mirage”

98

Dasma e Arbërit u mbajt në vendlindjen e tij në Mitrovicë, ku pati shumë të ftuar dhe një aheng tradicional shqiptar, shkruan lajmi.net

Në mesin e të ftuarve ishte edhe Ministri i Bujqësisë Faton Peci, bashkë më bashkëshorten e tij.

Ministri dhe bashkëshortja e tij folën për kamerën e emisionit “Mirage”, se çfarë thanë ata dhe cili ishte urimi i tyre për çiftin, e kuptoni në materialin në vazhdim:

/Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here