Pse Nushi zgjodhi për bashkëpunim Fjolla Morinën? Tregon vet ai

67

Kjo këngë e Nushit ishte në bashkëpunim me Fjolla Morinën, shkruan lajmi.net

Dyshja u komentuan mjaft shumë për paraqitjet e tyre në klip.

Për “Mirage”, Nushi foli rreth këngës dhe arsyes se pse e zgjodhi Fjollën për këtë bashkëpunim, për ta kuptuar këtë ndiqeni videon:


/Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here