Parakalimi i ekipit të Kosovës në hapjen e Lojërave Mesdhetare

67

Lojërat Mesdhetare këtë edicion do të zhvillohen në Oran të Algjerisë.

Ekipi kosovar do të marrë pjesë me 35 sportistë, në 13 fusha të ndryshme, transmeton lajmi.net.

Flamurin në parakalim e kanë bartur karateistja Fortesa Orana dhe mundësi Egzon Shala.

Lojërat Mesdhetare nisën më 25 qershor dhe përfundojnë më gjashtë korrik./Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here